29 Finał WOŚP czas start!

Słowo od szefa…

 

Chwila zamyślenia, zadumy, zastanowienia. Jakże trudno odnajdujemy się w tej nowej rzeczywistości. Nasze umysły nie potrafią już ogarnąć tego, co się wokół nas dzieje. Nic nie jest takie samo jak było rok temu. Wszystkie zasady, jakimi rządzi się nasze codzienne życie zostały kilka miesięcy temu wyrzucone do kosza. Uczymy się żyć od nowa, uczymy się sztuki przetrwania; czekamy na lepsze dni. Te lepsze dni są już jak najbardziej w zasięgu naszych rąk; jeszcze chwila, jeszcze moment, jeszcze będzie normalnie.

Kilka tygodni temu ktoś zadał mi pytanie: „Czy, biorąc pod uwagę obecną sytuację, Orkiestra powinna zagrać”? Moja odpowiedź była szybka i zdecydowana, „Oczywiście, że Orkiestra powinna zagrać! Musimy pokazać, że nasz slogan „Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej” do czegoś zobowiązuje! Powinniśmy zdać sobie sprawę, iż mimo ogólnej sytuacji nie możemy poddać się, złożyć broni, wycofać. Musimy nauczyć się nawigować i działać pośród obecnie obowiązujących regulacji i obostrzeń. Być może podczas zbliżającego się Finału nie uda nam się stworzyć takiej atmosfery, jaka panowała w Copernicus Center, ale postaramy się zagrać najlepiej jak tylko potrafimy. Zapewniam, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by nasi wolontariusze byli bezpieczni. Dołożymy też wszelkich starań by nasi darczyńcy poczuli się docenieni. Nasze imprezy przenosimy do strefy wirtualnej. Obserwujcie naszą stronę www oraz nasz FanPage na FB. Będziemy was tam na bieżąco informować o podejmowanych działaniach, o planowanych imprezach. Nasze puszki znajdą się już niedługo w polonijnych biznesach. Nasi wolontariusze będą też na was czekać w trakcie trwania Finału. Nasza wirtualna skarbona na FB już czeka na wasze datki. Oczywiście nie zabraknie też loterii, licytacji, koncertów, zawitają specjalni goście. Słuchajcie, oglądajcie, czytajcie – będzie o nas głośno w polonijnych mediach!

Najmłodsi czekają na nasze wsparcie – Tym razem gramy dla laryngologii!

29 Finał WOŚP – „Finał z głową”

Chicago zagra 9 stycznia, 2021! O naszych planach dotyczących Finału poinformujemy już wkrótce. Hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie zabrzmi nad Chicago! Wszyscy razem powinniśmy stanąć u boku naszych wolontariuszy! Pokazać, że nie jesteśmy obojętni na los najmłodszych. Pandemia minie i już niedługo rozpoczniemy powrót do normalności. Pokażmy, że potrafimy wznieść się na wyżyny, nad tym wszystkim, co nas obecnie przytłacza i po raz kolejny pokazać, że Chicago gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

Bądźcie z nami!

 

Andrzej Hryń

Your email address will not be published. Required fields are marked *