Czas na podziękowania

Drodzy Przyjaciele, ludzie o otwartym sercu,

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim za wzięcie udziału w 31. finale WOŚP w Chicago i wsparcie naszej działalności. Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Fakro USA, Farmers Insurance Albert Dyduch, naszych darczyńców, wolontariuszy, polonijnych mediów i przede wszystkim do wszystkich przybyłych gości, którzy poświęcili swój czas, aby bawić się i pomagać nam podczas finału w Kings Hall Banquets w Lombard.

Wasze zaangażowanie i hojność są dla nas bezcennym darem i pomagają tym wszystkim, którzy potrzebują pomocy medycznej w Polsce. Dziękujemy Wam za Waszą obecność i wsparcie, dzięki któremu możemy kontynuować naszą działalność.

Serdecznie dziękujemy!

Z poważaniem,
Sztab WOŚP #6877 Chicago

P.S. Puszki kwestarskie, które zostały użyte podczas naszej akcji, pozostaną na jakiś czas w sklepach, aby umożliwić kontynuację zbierania pieniędzy. Oznacza to, że ostateczna suma zebrana w trakcie naszego finału będzie ulegać zmianie w miarę dalszego zbierania środków. Dlatego też prosimy o cierpliwość i zrozumienie, ponieważ będziemy informować o aktualnych wynikach naszej zbiórki na stronie internetowej i mediach społecznościowych.

Your email address will not be published. Required fields are marked *