Licytacje – to co na Was czeka!

Jak co roku, Finał WOŚP jest wyjątkową okazją dla kolekcjonerów i hobbystów do zdobycia niepowtarzalnych gadżetów i fantów!

Tego roku ponownie poprowadzimy licytację na schodach. Poniżej uchylamy Wam rąbka tajemnicy – czego możecie się spodziewać :

  • 2 PM – rozpoczęcie licytacja mniejszych przedmiotów, rozmaite gadżety WOŚP a także sprzęt podarowany przez Home Depot, oraz płyty muzyczne
  • 3 PM – Sławomir Szmal – oryginalna, przepocona lecz wysuszona 🙂 koszulka z autografem prosto z meczu Polska-Niemcy, atrakcją będzie kolejna koszulka z autografem samego Adama Kownackiego „baby face” oraz jego rękawice!
  • 4 PM – piłka futbolowa z autografem nikogo innego jak Jerzego Dudka. O tej godzinie dorzucamy jeszcze koszulkę z podpisem Radka Majdana, prościutko z meczu Polska-Brazylia w Chicago. O tej godzinie będzie wyjątkowa szansa wzięcia udziału w licytacji złotego serduszka WOŚP Chicago!
  • 5 PM – to dobra pora na licytację bluzy z podpisem jednego z lepszych zawodników Chicago Blackhawks – Jonathana Toews’a! Ubolewamy nad tym co dzieje się w Australii 🙁 dlatego złoty naszyjnik z australijskim opalem i kilkunastoma diamentami w naszyjniku będzie naprawdę niezłą gratką podczas tej licytacji. Warto wspomnieć, że wartość tego naszyjnika, została przez zawodowego rzeczoznawcę wyceniona na $5,500!
  • 6 PM – o tej godzinie będziemy licytować coś niewielkiego, lecz to nie wielkość ma znaczenie, a wartości ten złoty medalik nabierze wraz z waszą głośną licytacją! Medalik WOŚP Chicago 2020 prosto z Polski, złoto i bursztyn. Dla podgrzania atmosfery dorzucamy koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.
  • 7 PM – licytacje na schodach prowadzone będą praktycznie non-stop. Zaczynamy od drugiej po południu, a skończymy o ósmej wieczór. W międzyczasie będą odbywać się małe i większe licytacje w których do wylicytowania będą różne drobne i większe gadżety WOŚP, przedmioty sztuki artystycznej, płyty muzyczne, koszulki z autografami, memorabilia, numizmaty oraz książki! O tej godzinie damy Wam ostatnią szansę na uczestniczenie w głośnej aukcji na schodach! Bądźcie czujni! Bądźcie gotowi! Taka szansa, drugi raz się nie powtórzy, pamiętajcie o tym!

Podane godziny są tylko orientacyjne i mogą ulec zmianie, proszę śledzić nasze informacje na oficjalnej stronie WOŚP oraz profilu fb.

Your email address will not be published. Required fields are marked *