Po raz 30. zapraszamy do wspólnego grania!

Zapraszamy do uczestnictwa w poszczególnych wydarzeniach, które wspomogą nasz 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chicago.

Wielki Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 w sali bankietowej Kings Hall w Lombard. Będzie to impreza rodzinna z atrakcjami dla każdego. Występy dziecięce i dla dorosłych, atrakcje dzieciakom w stylu malowanie buziek, coroczny łańcuch wielkich serc, malowanie na drewnie. Będą do zakupienia obiady. Jak zawsze kiermasz z gadżetami i fantami od darczyńców. No i oczywiście licytacje. Naszą perełką jest oryginalny but Lewandowskiego z autografem.
28 stycznia Wielkie Granie w Sokołach. Jak co roku ognisko z kiełbaskami, dobra muzyka lokalnych artystów i licytacje m.in. złotego serduszka.
19 stycznia o godz. 6 pm z Healthy and Happy living gotowanie na ekranie. Gdzie przedstawiciele sztabu chicagowskiego wraz z Ewą i Sebastianem ugotują pyszny obiad. Podczas tego wydarzenia, będzie można zamówić online obiady, do odebrania po zakończonym kucharzeniu. Odbędą się także licytacje specjalnych gadżetów. Zapraszamy do oglądania!
Nie zapominajcie o punktach z puszkami, a znajdziecie je na mapie.
Bądźcie hojni, spotykając wolontariuszy WOŚP oraz śledźcie wpisy na naszej stronie, a także profile społecznościowe, na których będziemy Was informować o nadchodzących wydarzeniach.

Your email address will not be published. Required fields are marked *