Z bazy szefa sztabu…

Czas najwyższy na garść informacji prosto z bazy szefa sztabu, dotyczących przygotowań do 29 Finału WOŚP w Chicago.

*Na chwilę obecną w dalszym ciągu rejestrujemy wolontariuszy. Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem na rzecz WOŚP w Chicago prosimy o kontakt ze sztabem. Więcej informacji na temat tego jak i gdzie można się rejestrować znajdziecie na naszym profilu FB.

*Pierwsze gadżety na nasze licytacje już spływają. Dziękujemy naszym sponsorom, darczyńcom oraz wszystkim osobom za każdą, choćby najskromniejszą cegiełkę.

*Wirtualna skarbona – do naszej skarbonki na FB już można wrzucać datki. Zapraszamy gorąco do wspierania naszych działań na rzecz WOŚP – każdy dolar z tej skarbonki trafi na konto Fundacji.

*Finałowe koszulki wolontariuszy zostały zamówione – prawdopodobnie będzie także możliwość nabycia takiej koszulki na własność (szczegóły wkrótce).

*Wirtualny 29 Finał – ze względu na sytuację związaną z COVID-19, 29 Finał WOŚP w Chicago odbędzie się wirtualnie – zagramy na naszym kanale YouTube, na FB oraz w radiu PolskiFM na falach 92.7FM. Chicago zagra już 9 stycznia 2021 – zapraszamy wszystkich gorąco do śledzenia naszych poczynań.

 

Więcej informacji już wkrótce!

 

 

Andrzej Heyń

Szef Sztabu

Your email address will not be published. Required fields are marked *