Zamknięcie i rozliczenie Sztabu Chicago

Sztaby 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do początku tego tygodnia muszą dostarczyć do siedziby Fundacji dokumenty rozliczenia. W warszawskim biurze trwa wielkie liczenie, a ostateczny wynik tegorocznej zbiórki zostanie ogłoszony w Polsce 30 marca 2022.

W Chicago podczas każdego Finału są dwa najważniejsze momenty. Ten pierwszy, gdy w Polsce oficjalnie zostaje podany temat zbiórki. Wówczas rozpoczynają się przygotowania, zbieranie ludzi, pomysłów, tworzenie nowych połączeń i jak najlepsze rozwiązywanie starych problemów. Potem jest ogromna radość i mnóstwo, bardzo wiele pracy w dniu Finału!

Gdy drzwi zamykają się za ostatnim gościem, rozpoczyna się wytężona praca przy zamykaniu Sztabu WOŚP. W tym samym czasie trzeba złapać uciekające z rąk sprawy domowe, wszelkie opóźnienia w pracy i życiu prywatnym. Skupić się na rozliczeniu, bez omyłek, bez naciągania i dopiero kilkanaście dni później, oficjalnie wysłać zebrane pieniądze do Fundacji WOŚP w Polsce, a następnie ogłosić zebraną kwotę.

Jest jeszcze ten drugi moment, dziś jest ten dzień. Przypomnijmy więc, że w tym roku jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagrał dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Tego dnia zobaczyliśmy świat kolorowy! Niech ten świat wróci w takich kolorach, jakie będą najpiękniejsze! Finał w Chicago zakończyliśmy kwotą całkowitą

$232,580.96

Dziękujemy, że tak pięknie z nami zagraliście!

W tym roku było 1633 Sztabów w Polsce i na świecie. Tworzenie Sztabu WOŚP to niesamowite doświadczenie i ogrom pozytywnej energii, ale także duża odpowiedzialność – za wolontariuszy, za zorganizowanie finałowych wydarzeń oraz za rozliczenie zbiórki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i bardzo doceniamy pracę wszystkich Sztabowców, Wolontariuszy i Szefów, do końca odpowiedzialnych za swoje zobowiązania tu na miejscu w Chicago.
Pamiętajmy, że rejestracja Sztabów rusza co roku w październiku. Zgoda na prowadzenie Sztabu jest dokumentem dającym podstawę do prowadzenia finałowych działań na swoim terenie. Sztab zaczyna więc funkcjonować w momencie otrzymania od Fundacji zgody, a kończy swoje działania w chwili zaakceptowania na piśmie przez Fundację rozliczenia.

Becia

Z GROMKIM PRZYTUPEM, JESZCZE RAZ !!!!
POLONIO CHICAGOWSKA TEN OSCAR JEST WASZ !!!
RAZEM DOBRZE WIDZIMY NA OCZY ❤
ALE TEN WYNIK NAS LEKKO ZASKOCZYŁ
GRAMY NAJPIĘKNIEJ i TAK JAK LUBIMY
MIMO SIARCZYSTEJ CHICAGOWSKIEJ ZIMY
GRAMY RADOŚNIE i BEZ FOCHA
BO W POMAGANIU JEST WIELKA RADOCHA ❤
POKAZALIŚMY ŚWIATU NA CO NAS STAĆ
BO DOBRA SERDUSZKOWA JEST NASZA BRAĆ!!!!
i WSZYSTKIM HEJTEROM PEOSTO W TWARZ
TEN REKORD RECORDOW i OSCAR JEST NASZ !!!!

Your email address will not be published. Required fields are marked *