Puszki te duże i te mniejsze

Spotkanie poświęcone składaniu puszek tych dużych i tych trochę mniejszych już za nami. Chicago skute lodem lecz w naszych sercach płonie ogień życzliwości – pogoda nas nie przeraziła.

dsc_6270

W poniedziałkowe późne popołudnie 19 grudnia, spotkaliśmy się w przyjaznych salach pomieszczeń użyczonych nam przez Fundację Kopernikowską – tak rozpoczęło się Nasze kolejne spotkanie. Przysłane prosto z Polski puszki musiały najpierw zostać poskładane, policzone, ponumerowane i zabezpieczone.
Podczas spotkania nie zabrakło dobrego humoru! Mieliśmy też czas na rozmowy, plany, selfiki, muzykę i uśmiech! Niech się więc kręci w Chicago XXV Finał WOŚP na który, po dzisiejszym spotkaniu, będziemy oczekiwać spokojnie.
Wolontariusze, choć nie wszyscy, mieli okazję pobrać puszki i złożyć odpowiedni podpis na liście przy swoim nazwisku tuż obok numeru puszki. Rozdaliśmy plakaty, które wkrótce pojawią się w widocznych miejscach punktów, które popierają nasze zaangażowanie.
Przypominamy, hasło 25 Finału WOŚP brzmi: Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom!
Dzisiejsze zdjęcia możemy oglądać dzięki pomocy Gerelta i Dariusza, którym dziękujemy bardzo!