Spotkanie za nami

Spotkanie wolontariuszy 5 stycznia o godzinie 6:30 wieczorem w budynku Fundacji Kopernikowskiej miało na celu przede wszystkim zakończenie wydawania identyfikatorów, koszulek i przydzielenia adresów miejsc gdzie będą odbywały się zbiórki podczas finału. Udało nam się także podzielić liczne przedmioty z Polski, które będą do wylicytowania podczas najbliższych mini-sztabów i oczywiście podczas samego finału.

dsc_7768

Frekwencja dopisała, a uśmiechnięte twarzy świadczyły o tym, że nawet tak późna godzina nie odbiera Wam chęci do pomagania! Najtrudniej było odnaleźć nazwiska na specjalnie do tego wydrukowanych formularzach lecz przymierzanie koszulek dało wszystkim wiele radości. Otrzymaliśmy też oficjalne dokumenty potwierdzające numer Sztabu w Chicago i ilość wolontariuszy.

Gdy koszulki zostały już rozdane, a identyfikatory odebrane i podpisana została lista potwierdzająca ich otrzymanie – zaczęliśmy liczyć pieniądze. Tak właśnie, przecież mini-sztab z Pub OK już za nami. I to była kolejna miła niespodzianka tego wieczoru. Po raz kolejny zaskoczyliście nas nie tylko swoją liczną obecnością, chęcią pomocy ale i hojnością, która przejawiła się w zebranej kwocie! Pamiętajcie, nigdy nie dajcie sobie wmówić, że pomaganie jest passe. To nieprawda! Dzięki Waszej życzliwości dwie pierwsze, otwarte tego wieczoru puszki, wniosły na Nasze konto: $2,187.20 Dziękujemy!