Chicago Rewia oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Sztab w Chicago serdecznie zaprasza na specjalne spotkanie z naszym rodzimym kierowcą rajdowym Piotrem Fetelą.

Chicago Rewia oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Sztab w Chicago serdecznie zaprasza na specjalne spotkanie z naszym rodzimym kierowcą rajdowym Piotrem Fetelą. Spotkanie odbędzie się w Arlington Nissan 1100 W Dundee Road in Arlington Heights IL 60004, w godzinach 10.30am – 1pm.
Podczas spotkania Piotr Fetela będzie podpisywać specjalne zdjęcia, a wolontariusze sztabu WOŚP Chicago bedę zbierać datki na poczet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Piotr Fetela -Jedyny na chwile obecna polski kierowca rajdowy pochodzący z okolic Tarnowa mieszkający na stałe w USA , ścigający sie w najmocniejszej clasie Open z najlepszymi kierowcami z Ameryki , Canady, Australi a także z Europy w Mistrzostwach Ameryki Rally-America National Championship . – wicemistrz classy Open Light w Regional Rally 2009 -kilkukrotny zdobywca pierwszych miejsc w rajdach regionalnych – zdobywca 11 miejsca w clasyfikacji generalnej Mistrzostw Ameryki 2013 – obecnie przygotowywuje sie do rajdowego sezonu 2014. Pierwszy start już 24-25 styczeń.
„ Jesteśmy mocną ekipą, ktora już teraz może nawiązać równorzędnę rywalizację z najlepszymi zespołami w najmocniejszej klasie. Ustępujemy na razie tylko ekipom fabrycznym, które sponsorują się nieograniczonym budżetem, ale nasze zaangażowanie, polączone z pasją oraz ekipą serwisową, która składa się z wybitnych specjalistów doprowadzi nas do sukcesów w rajdach samochodowych.”
Fetela Rally Team