Czas podziękowań


Po raz pierwszy w historii Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego wczesna diagnostyka jest kluczowa dla przyszłej kuracji.


Kogo zapamiętamy...

Sale bankietowe Kings Hall Banquets stały się domem tegorocznego, 30. Finału WOŚP Chicago. Nisko się kłaniamy paniom właścicielkom, JOLANCIE GRACZ i JOLANCIE SMOTER, które w tym ciągle jeszcze trudnym czasie, przyjęły na siebie trudne wyzwanie, przygarnęły nas pod swój dach i wygrały razem z nami!

Dziękujemy za prawdziwie królewską gościnność, serdeczność i wyrozumiałość. Za fantastyczną atmosferę i profesjonalizm. Na usta już tylko cisną się słowa: do zobaczenia za rok!

Dziękujemy tym wszystkim, którym nie zabrakło odwagi, by przejrzeć na oczy i pomóc dzieciom w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem prawdziwych szefów Sztabu 6497

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, całej obsłudze technicznej, sponsorom: American Highway, Idea Furniture, Limakway Remodeling, Atlantis Jewelry, Fakro, Vital Rehabilitation za wsparcie przy 30. Finale WOŚP oraz artystom zarówno tym z dużej sceny jak i małej!

W żadnej minucie naszego finału nie zapominaliśmy o życzliwości Fundacji Kopernikowskiej, która w tym roku z wiadomych względów, nie mogła nas gościć, lecz udzielała nam wszelkiej pomocy logistycznej w sprawach, o które kierowaliśmy do nich zapytania.

To jak wyglądaliśmy podczas finału i jak prezentujemy się na wspólnej fotografii, zawdzięczamy firmie, która nas ubrała: B&M Auto Collision Ctr.

Składamy nasze podziękowania na ręce polonijnych mediów, które pomagały w przeprowadzanych licytacjach, informowały o przygotowanych przez nas atrakcjach, przypominały o historii pięknego jubileuszu.

Dziękujemy ludziom dobrej woli, którzy wzięli na siebie odpowiedzialność reprezentowania swoich miejsc pracy, poprzez ofiarowanie usług lub produktów aktywnie przyczyniając się do sukcesu 30. Finału w Chicago!

Nie zapominamy o polskich szkołach, które otworzyły swoje drzwi dla kwestujących, im także dziękujemy.

Dziękujemy tym, którzy ofiarowali ciepły posiłek i wszystkie smakowite wiktuały!

Dobry budynek, to świetny fundament, a tego w tym roku nam nie zabrakło. Dziękujemy niezawodnym wolontariuszom i tym z ekipy sztabowej, kwestującej, sceny dziecięcej i tym z grupy kuchennej, kiermaszu, loterii i licytacji. Dzięki Waszemu entuzjazmowi i bezinteresownej pomocy mogliśmy tak pięknie grać razem!

Efektem wspólnej pracy jest to, co pokazuje licznik, który najlepiej odzwierciedla chicagowskiego ducha pomocy!

Widzimy się już za rok na następnym Finale, bo Orkiestra, niezmiennie od 30 lat, gra do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema!

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *