WOŚP 2017 – Chicago

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – CHICAGO

Do Finału pozostało:
2016-1-10 20:00:00 GMT-06:00
Do tej pory zebraliśmy:
$169,810.51

WOŚP 2017 – Chicago - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – CHICAGO

Mini Sztaby

Z wielką radością informujemy,
że oprócz głównego finału WOŚP
powstało wiele mini-sztabów,
które organizują liczne imprezy
na których będą zbierane datki na cel WOŚP 2017
Wszystkie zebrane pieniądze podczas tych imprez
zostaną przekazane na konto
XXV Finału WOŚP w Chicago

Oto one:

30 grudnia — Pub OK (5659 W Irving Park Rd, Chicago) — to pierwszy mini-sztab, jeszcze w starym roku, doskonała rozgrzewka przed sylwestrową nocą. Zagramy akustycznie, ale gwarantujemy, że atmosfera będzie gorąca. Wystąpią: Good People Band i Nejbersi. Oprócz doskonałej zabawy odbędą się licytacje.

6 stycznia — Sala Bankietowa Gala (5639 N. Milwaukee Ave., Chicago) — zapraszamy do wspólnej zabawy podczas bankietu. Na wszystkich czeka sporo atrakcji — pokaz mody i biżuterii, loteria, liczne licytacje, pyszne jedzenie, do tańca zagra Exit Band.

6 stycznia — Duett Bar — w dyskotekowych rytmach zatańczymy na południowej stronie miasta. Zagrają super DJ-e, więc nikt nie będzie stał pod ścianą, a ponadto loteria z cennymi nagrodami i oczywiście licytacja złotego serduszka!

7–14 stycznia — Polskie Szkoły w Chicago — naszych kwestujących wolontariuszy nie zabraknie w Sobotnich Szkołach Polskich. Dziękujemy wszystkim szkołom, które zezwoliły na zbiórkę. W ten sposób uczymy dzieci od najmłodszych lat nie tylko jak, ale że należy pomagać innym.

8 stycznia — Wyspa Dzieci w Hanover Park (4475 Turnberry Dr, Hanover Park) — tego roku po raz pierwszy WOŚP zagra w przedszkolu Wyspa Dzieci w Hanover Park. Na najmłodszych czeka szereg atrakcji, od zabaw na śniegu (jeśli dopisze pogoda) po wspólne malowane wielkiego WOŚP-owego serca w przedszkolu.

8 stycznia — Restauracja Hunters (7232 W. Diversey Ave., Elmwood Park) — zabawa karnawałowa dla całych rodzin. Dla najmłodszych tańce-wygibańce na parkiecie, dla starszych ciekawe przedmioty na loterii. A do tego wspaniała muzyka i oczywiście karnawałowy klimat.

8 stycznia — Sala Bankietowa Glendora (10225 Harlem, Chicago Ridge) — górali i wszystkich mieszkańców południowej strony miasta zapraszamy całymi rodzinami do wspólnej zabawy. Na dzieciaki czekają zaprzyjaźnione z WOŚP maskotki, klauny, będą gry i zabawy. Dla dorosłych – pokaz mody, a także ciekawe przedmioty do licytacji, w tym sportowe gadżety.

13 stycznia — klub motocyklowy Sokół Riders (6701 W. Diversey, Chicago) — motocykliści grają z WOŚP od początku, więc i w tym roku, tradycyjnie w piątek przed wielkim finałem spotykamy się w klubie motocyklowym Sokół Riders. W tym klubie każda impreza przechodzi do historii. Oczywiście oprócz doskonałej muzyki i tradycyjnych kiełbasek smażonych w środku zimy na prawdziwym ognisku, nie zabraknie loterii i licytacji.

14 stycznia — Pistakee Bay Stable (2622 Regner Rd, McHenry) – co roczny mini sztab w siodle — czyli coroczny mini-sztab w siodle. Przejażdżki konne, wspólne zabawy w stajni i na zewnątrz. Ten mini-sztab to prawdziwa uczta dla całej rodziny. A wszystko w polskiej stadninie koni u Piotra i Ani — Pistakee Bay Stable.

14 stycznia — Red Night Club (5415 W. Irving Pk Rd, Chicago) — Klubowa Pomoc, czyli wspaniali DJ przyłączają się do pomocy podczas WOŚP. Świetna muzyka, gorący klimat i doskonała zabawa — to czeka wszystkich miłośników dobrej klubowej muzyki.

14 stycznia — ToTu Cafe (2300 River Rd, River Grove) — rozgrzewka przed wielkim finałem. Jak zawsze na wszystkich przybyłych czeka dobra muzyka, wspaniali wykonawcy na scenie, a do tego loteria i licytacje. Czas rozgrzać się przed tym, co będzie działo się w niedzielę.

14–15 stycznia — Chicago Polish Tennis Association — jak co roku możemy liczyć na tenisistów, którzy organizują 2-dniowe zawody. Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa, a także kibiców.

15 stycznia — 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy — Copernicus Center.