Polsko-Amerykańska Fundacja – Więź Kultur

Podziękowania

Dla

HONORABLE  ROBERT RUSIECKI

KONSULAT RP w Chicago

Polsko-Amerykańska Fundacja *Więź Kultur* dziękuje za udział w bezpośredniej promocji Polski w Stanach Zjednoczonych, realizowanej w formie wspólnego udziału w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) Jurka Owsiaka w Chicago [/] naszej narodowej, polskiej akcji charytatywnej oraz za wkład wniesiony w propagowaniu osiągnięć polskiej fundacji WOŚP wśród przedstawicieli władz amerykańskich i Amerykanów.

Dziękujemy za tak wiele serdeczności, wynikającej ze wspólnego „grania” Polaków, Polonii i Amerykanów w Chicago oraz za wspólny udział w tej naszej polskiej *Wielkiej Orkiestrze* wraz z przedstawicielami władz Miasta Chicago i Stanu Illinois, którzy na naszą prośbę wsparli swoim zaangażowaniem i zaszczycili swoją obecnością Finał WOŚP w Chicago.

Dziękujemy Wice- Mayorowi Miasta Chicago Mr Ray Suarez [/] za objęcie Honorowym Patronatem WOŚP w Chicago, za wystosowanie Listu Gratulacyjnego- (w załączniku) oraz za ufundowanie mini posągu Statuy Wolności (Statue of Liberty- Wolność opromieniająca świat -Liberty Enlightening the World) dla Jurka Owsiaka i jego Fundacji WOŚP [/].

Dziękujemy za wspólny udział w tej wielkiej polskiej akcji charytatywnej a zarazem promocji Polski w USA Konsulatowi Generalnemu RP w Chicago reprezentowanego przez Zastępcę Konsula Generalnego RP Pana Roberta Rusieckiego. [/]

Fundacja dziękuje za udział w naszym wspólnym Mini Sztabie „Twoje Zdrowie” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chicago, który wniósł konkretny wymierny wkład finansowy w formie uzbieranej puszki na sumę 2 010.00 dolarów, z aukcji 10 złotych serduszek [/ ] z aukcji sprzętu od Firm Lowe’s ,The Home Depot  za sumę około 5 800.00 dolarów, który za chwilę  Jurek Owsiak i Jego Fundacja zamieni w bardzo konkretną pomoc w postaci zakupionego specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Dziękujemy za tego Anielskiego Ducha, który połączył Nas: Polaków i Amerykanów, w tej Wielkiej Inicjatywie Dobroci płynącej prosto z serca.

Dziękujemy:

Ms Maria Antonia „Toni” Berrios [/] kongresmenkę- reprezentantkę stanową Illinois 39th District, która przekazała na aukcje dwa bilety na mecz Chicago- Bulls oraz dwa certyfikaty uznania dla Jurka Owsiaka i dla Jego Fundacji WOŚP (w załączniku). Maria Antonia Berrios została także wydelegowana do reprezentowania w Finale WOŚP w Chicago Wice- Mayora Miasta Chicago Ray Suarez [/], który objął Honorowym Patronatem Finał Sztabu WOŚP w Chicago.

– Mr Thomas Ned Benigno szefa Biura Sekretarza Stanu Illinois Jesse White. [/]. [/].

Mr Ariel E. Reboyras Alderman City of Chicago 30th ward [/].

Mr Luis Arroyo Kongresmen-  stanowy reprezentant 3rd District [/].

Mr Luis Arroyo Jr. democrat for Commissioner Cook County 8th District [/].

Mr Edwin Reyes County Commisioner, 8th District, [/]

Mr Timothy C. Evans Chief Judge State of Illinois Circuit Court Of Cook County [/].

Dziękujemy osobom i firmom, którzy wsparli na naszą prośbę  Finał WOŚP w Chicago:

– The Home Depot [/]

Lowe’s [/]

Pani Kazimierze Bober Kasia’S Deli, Inc [/]

Panu Tomowi Startek Star-Tech Glass, Inc [/]

Panu Bogdanowi Bosakowi  President Chicago Metal Supply and fabrication, inc [/], wytypowanego na Polonijnego Biznesmena Roku 2013 [/]

Sklep Jubilerski Ted’ S Jewelers [/]

Pani Marcie Almodovar Circuit Court of Cook County wyjątkowej działaczce polonijnej wspierającej aktywnie naszą Fundację. Wytypowana na Działaczkę Polonijną Roku 2013 [/]

– Mr L. Steve Rakowski Prezes Advocates Society Stowarzyszenia Polsko-Amerykańskich Adwokatów.  President Elect of the Advocate Society The Association of Polish, American Attorneys, Expert in Collaborative Divorce. [/]

– Związkowi Lekarzy w Chicago [/]

Panu Danielowi Pogorzelskiemu Vice President/Author Northwest Chicago Historical Society [/], asystent  Marii Antoni Berrios Illinois State Representative 39th District, wyjątkowemu działaczowi polonijnemu, aktywnie współpracującemu z naszą Fundacją.

Fundacja dziękuje z całego serca wyjątkowemu działaczowi polonijnemu bardzo zaangażowanego w powodzenie całego przedsięwzięcia:

Panu Bogdanowi Dola- Przewodniczącemu Rady Polsko-Amerykańskiej Fundacji *Więź Kultur*.

Z wyrazami Uszanowania:

Małgorzata Wojtaszek

Prezes Zarządu Polsko-Amerykańskiej Fundacji *Więź Kultur*