WOŚP 2017 – Chicago

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – CHICAGO

Do Finału pozostało:
2016-1-10 20:00:00 GMT-06:00
Do tej pory zebraliśmy:
$169,810.51

WOŚP 2017 – Chicago - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – CHICAGO

Rozkład jazdy – Scena Główna

XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

15 Stycznia 2017 Scena Główna 


    • 12:00 – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Otwarcie
    • 12:30 – Uroczyste rozpoczęcie połączenie z Polską
    • 13:30 – PoziomZero
    • 14:15 – Delted Society
    • 14:45 – Licytacja (na schodach)
    • – Złoty medalik, cena wywoławcza – $100.00
      – Piłka podpisana przez Marcina Gortata, cena wywoławcza – $150.00
      – Nowe produkty oferowane przez Home Depot

    • 15:15 – July Trio
    • 15:45 – Licytacja (na schodach)
    • – Przedmioty ofiarowane i podpisane przez Jimmy Butlera z Chciago Bulls – $100.00
      – Oryginalny szlafrok podpisany przez Tomasza Adamka – $2,000.00
      – Kij hokejowy podpisany przez całą drużynę Blackhawks – $2,000.00

    • 16:30 – I Ya Toyah
    • 17:00 – Licytacja (na schodach)
    • – Serduszko 25. Finału WOŚP, cena wywoławcza – $300.00
      – Koszulka Kadry Polski w piłce nożnej z autografami wszystkich zawodników Euro 2016 – $10,000.00

    • 17:45 – Mr. Blotto
    • 18:15 – My Wolontariuszom – podziękowania
    • 18:30 – Dori Koz & Friends
    • 18:45 – Jaax
    • 19:30 – Autofobia
    • 20:00 – FINAŁ!