Rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy 26. Finału WOŚP w Chicago!

Orkiestrowa maszyna ruszyła! Gramy, bo lubimy!
Działamy, bo wielkie serca mamy! Zróbmy ten Finał wyjątkowym jak co roku!
W tym roku szefem chicagowskiego sztabu WOŚP jest Andrzej Hryń. Gratulujemy i dziękujemy Andrzejowi za przyjęcie wyzwania.
Kochani, liczymy na to, że będziecie gotowi kontynuować ideę pomocy podczas kolejnego, 26. Finału WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia 2018 w Centrum Kopernikowskim, a jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
ROZPOCZYNAMY ELEKTRONICZNĄ REJESTRACJĘ WOLONTARIUSZY. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy. Nasi wolontariusze to grupa pozytywnie zakręconych osób, którym chce się pomagać.
Przypominam, że wolontariuszem WOŚP może zostać każdy! Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16 roku życia kwestują w towarzystwie osoby pełnoletniej. ZAPRASZAJCIE i ZACHĘCAJCIE do udziału w tej wspaniałej akcji rodzinę, przyjaciół i znajomych. Podzielcie się informacją na Facebooku.
Aby dokonać rejestracji należy wejść na stronę Sztabu WOŚP Chicago i wypełnić formularz: http://www.wospchicago.com/zgloszenie-wolontariusza/.
Prosimy też o poszukanie sponsorów, darczyńców wśród znajomych firm, biznesów i organizacji – tych nigdy nie jest za wiele!
O spotkaniach organizacyjnych sztabu i osób pozytywnie zmotywowanych do współtworzenia z nami najpiękniejszego finału świata będziemy informować Was na bieżąco na tej stronie.

Z wszelkimi pytaniami w sprawie wolontariatu piszcie, dzwońcie i pytajcie:
Anka Ejsmont: ejsmont18@yahoo.com lub 224-595-8097
Marta Hoeft: tulka13@gmail.com lub 708-369-5871

Z góry dziękujemy za Wasze otwarte serca i zaangażowanie!

Your email address will not be published. Required fields are marked *