Ruszyły przygotowania do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chicago!

Pełną parą ruszyły przygotowania do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chicago. W czwartek, 7 listopada, w Copernicus Center odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie, na którym grupa gotowych do pomocy entuzjastów, część z nich doświadczona, a część zupełnie świeża w tym przedsięwzięciu, rozdzieliła pomiędzy siebie zadania i ustaliła plan działania. Przed nami dużo pracy, ale jakże przyjemnej i w jak cudownym celu! W tym roku pieniądze z WOŚP przeznaczone są na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Głównym organizatorem tegorocznego Finału w Chicago jest Fundacja Copernicus Center.
Wszystkim obecnym na wczorajszym spotkaniu bardzo dziękujemy i cieszymy się na współpracę. Niedługo pojawi się informacja o kolejnym zebraniu, na które zapraszamy osoby chętne do pomocy i działania. Oczywiście im jest nas więcej, tym lepiej!
Jak można pomóc?
Potrzebujemy wolontariuszy!
Zapraszamy do zbierania i przekazywania przedmiotów i gift certificates na aukcję!
Zachęcamy do organizacji Minisztabów!
Więcej informacji o całej akcji można znaleźć na stronie WOŚP w Chicago: www.wospchicago.com (strona juz niebawem bedzie zaktualizowana) oraz na naszym facebook’owym profilu WOŚP Chicago.
Osoby chętne do współpracy i pomocy, prosimy o kontakt z jednym z organizatorów:
Kamila Sumelka 773 715 1856 kamila_sumelka@yahoo.com
Magdalena Banasik 312 715 8470 magdalena@chicagomagnet.com
Peter Michalak wymo415@gmail.com